• PBZN
  • PBZN

1-ви юни в ДГ 15 „Чучулига“

SUPBZN

Тази година децата в ДГ 15 „Чучулига“, гр. София имаха незабравим 1-ви юни.

По случай Деня на детето колегите от 02 РСПБЗН по инициатива на НСПС „Огнеборец“ зарадваха малките ни приятели с вълнуваща демонстрация. Децата не само видяха как работи пожарникарският маркуч, но и с огромен ентусиазъм се качиха да разгледат пожарникарския автомобил.

Специално за всички пожарникари децата бяха подготвили подаръци и грамоти, с които да им благодарят, че смело влизат в огъня и спасяват човешки животи. Празникът завърши с много споделени усмивки, шарени балони за всички деца. Дори имаше и ентусиасти, които ни споделиха, че когато пораснат искат да станат пожарникари!

Сърдечно благодарим на ръководството и екипа на ДГ 15 „Чучулига“ за топлото посрещане и с най-голямо удоволствие ще посетим отново тяхната детска градина!

Снимки от празника можете да видите в Галерия – Празници

Copyright ©2011-2026 sofia-fire.bg. All Rights Reserved.